Leśna Ostoja

Okolica

OkolicaLeśna Ostoja to plany budowy osiedla 21 domków jednorodzinnych położonych w leśnej otulinie na działkach od 620 mkw do 959 mkw.

Jeżeli cenisz sobie spokój, ciszę oraz bliskie obcowanie z naturą, Leśna Ostoja to idealna lokalizacja właśnie dla Ciebie. W niewielkiej odległości od naszej lokalizacji odnajdziesz między innymi utworzone w 1959 r. rezerwaty leśne i florystyczne w Starej Gajówce, Hubach Grzebieńskich oraz Bytyniu. Niezwykle urokliwe chwile spędzić możesz również w rezerwacie ptasim znajdującym się na sześciu wyspach Jeziora Bytyńskiego.

W promieniu kilku kilometrów od inwestycji znajdą Państwo wszystkie niezbędne elementy związane z codzienną infrastrukturą takie jak apteki, sklepy czy kościoły. W gminie bardzo dobrze rozwinięta jest również komunikacja podmiejska zapewniająca bezproblemowe poruszanie się po terenie gminy nawet bez posiadania samochodu, czy też szybki dojazd do Poznania.

Bezproblemowy dojazd do Poznania to jedynie 30 minutowa podróż niezwykle urokliwymi drogami wielkopolskich wsi. Lokalizacja osiedla z pewnością zainteresuje tych, którzy cenią sobie także możliwość aktywnego wypoczynku – w okolicy znajduje się wiele gospodarstw agroturystycznych, oferujących między innymi jazdę konną.

Nasza inwestycja znajduje się w miejscowości Kopanina. Dom pokazowy mogą Państwo zobaczyć u zbiegu ulic Radzyńskiej oraz Gajowej we wsi Kopanina gmina Kaźmierz.