Leśna Ostoja

O naszym osiedlu

Osiedle nowych domów jednorodzinnych Leśna Ostoja to 21 działek pod lasem, na których powstają domy na podstawie kilku funkcjonalnie zaprojektowanych modeli.

Nasza oferta obejmuje nie tylko zakup, ale także pełną realizację wraz z możliwością wykończenia wnętrza oraz zagospodarowania terenu wokół domu. 

Właścicielem i wykonawcą osiedla Leśna Ostoja jest firma Estakon sp. z o.o., która działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. Osiedle stanowi obecnie naszą sztandarową inwestycję.

Nasza oferta to piętrowe domy o powierzchni użytkowej od 97,50 mkw do 215 mkw. Ze względu na nasze kanadyjskie doświadczenia zdecydowaliśmy się na zwiększenie komfortu w Państwa domu:

  • Pomieszczenia są wyższe
  • Duża ilość okien sprawia, że pomieszczenia są bardzo doświetlone
  • Zastosowana izolacja termalna zapewnia ciepło w zimie a chłód w lecie
  • Ogrzewanie podłogowe gwarantuje ciepło także w najzimniejsze dni
  • Taras zachęca do relaksu w ogrodzie

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w realizacji marzenia jakim jest własny dom. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz specjalistów, którzy realizują poszczególne inwestycje w oparciu o najwyższe standardy pracy i obsługi klienta. Bazujemy na najlepszych i najnowocześniejszych materiałach, tym samym domy, które budujemy są ekonomiczne, bezpieczne i co ważne trwałe. 

Osiedle Leśna Ostoja

Na zdjęciach prezentowany dom "NIAGARA". W/w dom został sprzedany.

Projekty domów wykonuje:

Anna Ławniczak - Architekt
aklosin@interia.pl
tel. +48 603 995 033