Leśna Ostoja

Wszystkie domy

Dom Milton

Milton - niepodpiwniczony dom przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny.

Parter domu skupiony jest wokół przestronnego i dobrze doświetlonego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Osobna łazienka czy spiżarnia podnoszą funkcjonalność i użyteczność wykorzystania przestrzeni. Podwójny garaż połączony jest z pomieszczeniem technicznym. Wydzielony gabinet z oknami od frontu pozwala pracować na osobności, w ciszy i spokoju. Dopełnieniem otwartej przestrzeni wewnątrz jest duży taras na zewnątrz. Piętro zdominowane jest przez trzy sypialnie z dwoma łazienkami i garderobą.

Zobacz szczegóły

Wielkość: 191,2 mkw

Parter: 117,4 mkw

Piętro: 73,8 mkw

Sypialnie: 3

Łazienki: 3

Garderoba: 1

Cena: już od 3490 zł/mkw


Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z kuchnią, mała toaleta oraz garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie oraz dwie ogólnodostępne łazienki.

Zobacz szczegóły

 

Dom Hamilton

Hamilton - niepodpiwniczony dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z pokaźnym salonem połączonym z kuchnią, mała toaleta oraz garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz dwie ogólnodostępne łazienki. Atutem jest również obszerna garderoba.

Zobacz szczegóły

Wielkość: 203,7 mkw

Parter: 118 mkw

Piętro: 85,7 mkw

Sypialnie: 3

Łazienki: 2

Garderoba: 1

Cena: już od 3490 zł/mkw


Dom Midland

Midland - niepodpiwniczony dom przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z kuchnią, a także ogrodem zimowym. Prócz tego zlokalizowano też małą łazienkę oraz garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym, a także gabinetem. Przestrzeń do relaksu dopełniona jest przez pokaźny taras. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz dwie ogólnodostępne łazienki. Dodatkowym atutem są także obszerne garderoby.

Zobacz szczegóły

Wielkość: 215,4 mkw

Parter: 122,6 mkw

Piętro: 92,8 mkw

Sypialnie: 3

Łazienki: 2

Garderoba: 2

Cena: już od 3490 zł/mkw


Dom Niagara

Niagara - niepodpiwniczony dom przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z kuchnią, łazienka oraz garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Uzupełnieniem jest duży taras na zewnątrz. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz dwie ogólnodostępne łazienki. Dodatkowym atutem jest obszerna centralnie położona garderoba.

Zobacz szczegóły

Wielkość: 178 mkw

Parter: 102,6 mkw

Piętro: 75,4 mkw

Sypialnie: 3

Łazienki: 2

Garderoba: 1

Cena: już od 3490 zł/mkw


Dom Niagara

Cedar Point - niepodpiwniczony dom przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny.

Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z kuchnią i jadalnią, doświetlony gabinet, łazienka oraz garaż z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Z salonu rozpościera się piękny widok przez duże okna, a zaraz za nimi znajduje się spory taras. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz dwie ogólnodostępne łazienki. Dodatkowym atutem jest obszerna centralnie położona garderoba.

Zobacz szczegóły

Wielkość: 164 mkw

Parter: 94,7 mkw

Piętro: 69,3 mkw

Sypialnie: 3

Łazienki: 3

Garderoba: 1

Cena: już od 3490 zł/mkw